בניית אתר wixer.co.il

אודות

Ecomusicplay הוקמה על ידי גיל בוהדאנה, מוסיקאי ומתכנן נוף , המתמחה מעל לעשור בתכנון ,בנייה והצבת מתקני נגינה גדולים בחלילים ציבוריים.. כל מתקני הנגינה מיוצרים בארץ.

רעיון גן הצלילים נוצר מתוך  עיסוקו של גיל כמתכנן נוף וכמוסיקאי פעיל והרצון לקרב את האוכלוסיה

בכל הגילאים לחווית המוסיקה והצליל .

.בין לקוחותינו: מוסדות חינוך מכל הסוגים : מכללת קיי ,גני ילדים מוסיקאליים בעכו ,אשדוד ופתח תקווה ,בתי ספר יסודיים רבים ברחבי הארץ ,בשטחים ציבורים בישובים שונים, מוסדות לחינוך מיוחד (עם הנגשה לנכים ואף לעיוורים)

Ecomusicplay מהווה חלק מפרוייקט רחב הנקרא אקומיוזיק    פרוייקט המשלב איכות סביבה ומוסיקה  וכולל בתוכו  : מופעים מוסיקאליים,סדנאות ובניית כלי נגינה מחומרים בשימוש חוזר.

גן הצלילים

גן הצלילים של Ecomusicplay :

גן צלילים או הגן המוסיקאלי –הוא מרחב ציבורי בו ניתנת אפשרות לכל המבקר בו לחוות מוסיקה בצורה ישירה וללא תיווך.

לכולנו  יש זיקה למוסיקה  והצבה של מתקנים מנגנים  של Ecomusicplay   יכולה להוות  מקור משיכה לקהל בכל הגילאים ומכל מגוון האוכלוסיה .הצבה נכונה של הכלים יוצרת  אינטראקציה  בין אנשים שונים אם זה דרך תיפוף במעגל התופים או דו שיח שבין קסילופון לאודיאופון .

המתקנים מכוונים כך שינגנו יחד ובהרמוניה(ללא אפשרות לזייף) לא דרוש נסיון וידע מוסיקאלי קודם !

כל המתקנים מתוכננים  ומיוצרים בארץ ,חזקים ועומדים  בשימוש מרובה ובתנאי מזג האויר  המשתנים. המתקנים קלים לתחזוקה ובמידת הצורך ניתן להחליף חלקים בעלות נמוכה. כל הכלים עוברים יעוץ ואישור של קונסטרוקטור.

ניתן לתכנן כלים בצורה יחודית  לאוכלוסיית היעד . עד כה ניבנו כלי נגינה  גם עבור אוכלוסיית בעלי צרכים מיוחדים(בעלי פיגור שכלי), בעלי מוגבלויות (כסאות גלגלים) ואף עבור עיוורים. ואשמח לעמוד בכל אתגר תיכנוני נוסף.

ניסיוני  כמתכנן נוף מאפשר לי לתקשר ולהעביר תכניות בפורמטים שונים לעיריות ואדריכלים ולהתחשב בתנאי המקום.

 עיסוקי כמוסיקאי מבטיח  רמה צלילית גבוהה שמתקבלת במתקנים.

אשמח לבנות גם עבורכם   גן מוסיקאלי- גן של  חווית צלילים .